VYJÁDŘENÍ ŠKOLY K VÝHRUŽNÝM E-MAILŮM

Vážení rodiče, naše škola 5. 9. 2024 dopoledne, stejně jako stovky dalších po celé zemi, obdržela výhružný e-mail o uložení bomby v budově školy, která měla explodovat dnes ve 12, 00. Kontaktovali jsme Policii ČR, která budovu zkontrolovala, nic podezřelého nenašla a k žádnému výbuchu ve 12, 00 samozřejmě také nedošlo. Značná část z Vás si z důvodu pochopitelných obav své děti ze školy vyzvedla. Je samozřejmě především na Vás, jestli své děti zítra  i v dalších dnech pošlete do školy, ale musíme si uvědomit, že vypátrání autora těchto e-mailů bude náročné a může trvat dlouho. Stejně tak dlouho mohou tyto e-maily chodit, a pokud děti po tu dobu nebudou do škol chodit, bude vlastně ochromena celá školní docházka.

Mgr. Karel Bendlmajer – ředitel školy